Series
Ratings
88
ParadiseRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Toxic TownRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Doctor Who Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- DopesickRated ★ 5.0
From Season 1Rated ★ 4.5
From Season 2Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5