Series
Ratings
16
Lost Love in TimesRated ★ 3.0
The Legend of White SnakeRated ★ 4.0
And the Winner is LoveRated ★ 3.0
Love Better Than ImmortalityRated ★ 3.0
Love and RedemptionRated ★ 4.0
The Killing of Three Thousand CrowsRated ★ 3.5
Marry MeRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 4.0
Love in BetweenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0