Series
Ratings
98
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Game Development GirlsRated ★ 3.5
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 2.0
Between Friendship and LoveRated ★ 2.5
Office WatchRated ★ 2.5
Office Watch Season 2Rated ★ 2.5
Office Watch: The Gossip RoomRated ★ 2.5- YellowRated ★ 2.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 3.5
Flower Ever AfterRated ★ 3.0
The Best EndingRated ★ 3.0- Not Alright, But It's AlrightRated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0