Series
Ratings
55
The WitchRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 2.5
StartupRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0