Titles you rated
Drowning LoveRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Don't Call It MysteryRated ★ 3.0
Hello, My Dolly GirlfriendRated ★ 1.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is War FinalRated ★ 2.5
Liar x LiarRated ★ 4.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 3.0
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 3.5
Kakegurui: The MovieRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.5
It Feels So GoodRated ★ 3.0
A Spoiling RainRated ★ 0.5
Call BoyRated ★ 3.5
Our Secret DiaryRated ★ 4.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 3.5