Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Million Yen WomenRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0