Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 5.0
Cop OutRated ★ 4.0
End of DaysRated ★ 3.0
The November ManRated ★ 2.0- City of DamnationRated ★ 2.5
xXx: State of the UnionRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 2.5- Romantic AssassinRated ★ 2.0
HerculesRated ★ 3.0
Dragonball EvolutionRated ★ 2.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5