Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 5.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Just an ExcuseRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 5.0