Movies
Ratings
1026
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.0