Movies
Ratings
532
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0