Movies
Ratings
170
Empire of the SunRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
GravityRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.0
PandemicRated ★ 1.0
DoomsdayRated ★ 1.0
Iron SkyRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 1.0
The HappeningRated ★ 1.0
Race to Witch MountainRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 1.0
FrequencyRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0