Titles you rated
The FableRated ★ 5.0- The Fable: The Killer Who Doesn't KillRated ★ 5.0
GantzRated ★ 5.0
Platinum DataRated ★ 3.5
Killing For The ProsecutionRated ★ 4.5
Strobe EdgeRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
NarratageRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 0.5