Movies
Ratings
30
Blade IIRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0