Series
Ratings
33
Tantei Gakuen QRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0- Leave It to the Nurses SPRated ★ 5.0
- Leave It to the NursesRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- Gokusen SpecialRated ★ 5.0
- 유한클럽Rated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
Phineas and FerbRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 5.0- TOM AND JERRYRated ★ 5.0
- ドラえもんRated ★ 4.0
- 35세의 고교생Rated ★ 4.5
- Don't Forget MeRated ★ 4.0
- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
High School! KimengumiRated ★ 3.0- 流星ワゴンRated ★ 4.0