Series
Ratings
271- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.0
- 크로스 게임 part2Rated ★ 4.0
- Cross GameRated ★ 4.0
AnotherRated ★ 2.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 2.5- Major Season 6Rated ★ 3.5
- Major Season 5Rated ★ 3.5
- Major Season 4Rated ★ 3.5
Major Season 3Rated ★ 3.5
Major Season 2Rated ★ 3.5
Major Season 1Rated ★ 3.5
D.Gray-manRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
The Bride of HabaekRated ★ 0.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 1.0- Coffee FriendsRated ★ 0.5