Movies
Ratings
67
The Dark KnightRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0