Movies
Ratings
72
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
People in ElanciaRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0