Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0