Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 1.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5