Titles you rated
IljimaeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.5