Movies
Ratings
1089
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Nights of CabiriaRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Sanatorium Under the Sign of the HourglassRated ★ 2.0
I'm Still HereRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
HugoRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0