Movies
Ratings
529
The FortressRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.0