Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
AmourRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0