Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
MisaengmulRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Little Girl KRated ★ 3.0
Birdie BuddyRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
The Superman AgeRated ★ 3.5