Movies
Ratings
848
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The IsleRated ★ 3.0
The UninvitedRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The WordsRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
John QRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.0
Spy KidsRated ★ 2.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.0