Movies
Ratings
428
NoahRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0- She s On DutyRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.0