Titles you rated
HouseRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
The Night ShiftRated ★ 5.0
The Night ShiftRated ★ 5.0
The Night ShiftRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- The Night ShiftRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0