Movies
Ratings
95
Granny's Got TalentRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0