Movies
Ratings
2299
ThirstRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
All the Mornings of the WorldRated ★ 3.0
Full Moon in ParisRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5
Manon of the SpringRated ★ 5.0
Jean de FloretteRated ★ 5.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
33 PostcardsRated ★ 1.0
PoisonRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 3.0
GaslightRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.0