Titles you rated
Intimate EnemiesRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0