Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 3.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.0
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0
Angel's RevengeRated ★ 3.5
Be ArrogantRated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0