Movies
Ratings
712
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5