Series
Ratings
191 Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0 Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
 You Season 5Rated ★ 2.5 You Season 5Rated ★ 2.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
 One Piece Season 1Rated ★ 3.0 One Piece Season 1Rated ★ 3.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
 Culinary Class WarsRated ★ 3.5 Culinary Class WarsRated ★ 3.5
 What If...? Season 1Rated ★ 3.5 What If...? Season 1Rated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
 Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0 Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
 VigilanteRated ★ 3.0 VigilanteRated ★ 3.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
 The Glory Part 2Rated ★ 3.0 The Glory Part 2Rated ★ 3.0
 The Devil's PlanRated ★ 2.5 The Devil's PlanRated ★ 2.5