Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
A Perfect WorldRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 2.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0