Series
Ratings
383
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Astérix & Obélix: The Big FightRated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
NothingRated ★ 4.5
American Sports StoryRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5