Movies
Ratings
720
Citizen KaneRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 2.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.5