Series
Ratings
41
My Golden LifeRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Glamorous TemptationRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5