Movies
Ratings
72
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0