Movies
Ratings
218
DetachmentRated ★ 5.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The LunchboxRated ★ 0.5
Bread of HappinessRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 5.0
Hope SpringsRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
WonderRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
The CircleRated ★ 2.0
Broken EnglishRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 0.5
Still AliceRated ★ 4.0