Movies
Ratings
16
FargoRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Hard EightRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0