Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Inseparable BrosRated ★ 1.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5