Titles you rated
18 AgainRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Your HonorRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0