Movies
Ratings
50
SilencedRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0