Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0