Titles you rated
Born to Be BlueRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5