Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
The Office Season 9Rated ★ 4.0
GlitchRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5