Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
Brad's StatusRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5