Series
Ratings
148
You and Everything ElseRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
101 Dalmatians: The SeriesRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5