Series
Ratings
55
Fight For My WayRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 2.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Dokgo RewindRated ★ 2.5
Should We Kiss FirstRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0