Movies
Ratings
101
Dear Evan HansenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.5